La instal·lació de 2 trams nous de les canonades de subministrament d’aigua en baixa del municipi amb la finalitat de reduir les pèrdues d’aigua a la xarxa de distribució urbana en baixa. La substitució d’aquests trams de la xarxa permetrà garantir el subministrament d’aigua a les cases de la Parralleta i les Ribes, millorant el rendiment hidràulic i permetent estalviar aigua.
Expediente 172/2024 · Ajuntament d'Orís
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament d'Orís (Barcelona). Con valor estimado de 13.768 € y presupuesto de 16.660 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-10-18. Expediente 172/2024.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 172/2024
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament d'Orís
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-10-14
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-10-18
Códigos CPV
- 45231112Instalación de sistema de tuberías
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| XAVIER MUNTAÑA PUIG | Formalizado | 13.768 € | 2024-11-11 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
- Orís, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament d'Orís
Ver el órgano →- Obres de Millores a la Pista Poliesportiva del Parc Bonavista ResueltaPublicada: 2024-04-15
- Treballs d'obertura d'una franja perimetral per risc d'incendis forestals a la colònia Ymbern. ResueltaPublicada: 2024-03-21