El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

L’ús actual de l’espai que es pretén reformular és de lasa per a trobades de joves del municipi de Sunyer. La proposta passa per adaptar l’entrada amb una rampa, eliminant les barreres arquitectòniques en planta baixa. També es condicionarà l’espai per destinar-ho a Espai de Salut, substituint el paviment per un material més tou i introduir una màquina per poder climatitzar i realitzar renovacions d’aire a l’espai. Alhora es refaran els banys existents per destinar-los a vestidors i crear un bany adaptat.

Expediente 27/2026 · Ajuntament de Sunyer

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Sunyer (Lleida). Con valor estimado de 53.306 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-06-22. Expediente 27/2026.

Importes y cifras

53.306 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
27/2026
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sunyer
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 meses
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2026-06-08
Fin de presentación de ofertas
2026-06-22

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
DC-CONTRAC CAÑAS ESPAX, S.L. Formalizado 48.849 € 2026-07-20

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-06-08
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-07-17
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-07-21

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sunyer

Ver el órgano →