El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

L’objectiu de les obres és mantenir i arranjar aquests tres camins municipals, que són els principals eixos per on circulen gran quantitat de vehicles destinats a la pagesia i que cada any s’ha de fer el seu manteniment degut al desgast al qual es veuen sotmesos cada any. Amb aquesta intervenció es pretén millorar la comunicació entre els municipis i les finques de conreu i activitats ramaderes que existeixen en aquest entorn rural. Es pretén fer l’arranjament del ferm de tres camins municipals amb reg asfàltic mitjançant un soteig de tot el camí, arranjant els clots existents.

Expediente 1387-0010/2024 · Ajuntament de Bellpuig

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Bellpuig (Lleida). Con valor estimado de 30.184 € y presupuesto de 36.523 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-10-09. Expediente 1387-0010/2024.

Importes y cifras

30.184 €
Valor estimado
36.523 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
1387-0010/2024
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Bellpuig
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2024-10-01
Fin de presentación de ofertas
2024-10-09

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
SORIGUE, S.A.U. Adjudicado 28.975 € 2024-11-11

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Bellpuig

Ver el órgano →