El Vínculo El Vínculo.
AdjudicadaContrato SARA

L'objecte es subministrar energia a les instal·lacions de titularitat municipal i a preus molt competitius, l’adhesió al nou contracte 2023.04.A02 de l’acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2023.04) així comla contractació del subministrament d’energia elèctrica dels punts de subministramenttitularitat de l’Ajuntament.

Expediente 2024/27578R LOT 2 · Ajuntament de Gavà

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Gavà (Barcelona). Con valor estimado de 485.455 €. Procedimiento normas internas. Expediente 2024/27578R LOT 2.

Importes y cifras

485.455 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2024/27578R LOT 2
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Gavà
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Normas internas
Sistema de contratación
Establecimiento del Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-04-02

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ENDESA ENERGÍA S.L. Adjudicado 485.455 € 2025-03-19

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-04-02

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Gavà

Ver el órgano →