El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

L’objecte del present acord marc és l’homologació de fins a quatre proveïdors per a la prestació dels serveis de comunicació institucional i accions divulgatives en l’àmbit de la recerca i la innovació per a la Institució Catalana de Recerca i Estudis Avançats (ICREA), d’acord amb els articles 219 i següents de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de Contractes del Sector Públic (LCSP).

Expediente ICREA 2026/02/01 · Institució Catalana de Recerca i Estudis Avançats

Licitación pública de servicios convocada por Institució Catalana de Recerca i Estudis Avançats (Cataluña). Con valor estimado de 160.000 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-06-04. Expediente ICREA 2026/02/01.

Importes y cifras

160.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
ICREA 2026/02/01
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Institució Catalana de Recerca i Estudis Avançats
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
Establecimiento del Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2026-05-21
Fin de presentación de ofertas
2026-06-04

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Eduscopi Adjudicado 80 € 2026-07-29
UBIK MEDIA Adjudicado 70 € 2026-07-29

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-05-21
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-07-29

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Institució Catalana de Recerca i Estudis Avançats

Ver el órgano →