L’objecte del contracte és l’arrendament de finca registral núm. 8834 inscrita en el registre de la Propietat número 3 de Girona de referència cadastral 9575022DG8397N0001OZ, situada a la cantonada del carrer Xavier Carbó 17 cantonada carrer Ardenya, núm. 22 de Cassà de la Selva, de superfície quatre-cents noranta-vuit metres, catorze decímetres i seixanta-quatre centímetres quadratssense edificació que, per la seva situació i característiques, la fan única i idònia per serarrendada per aparcamentpúblic, ús al qual ja s’ha està destinant, amb la següent descripció registral: “Porció de terreny situat a Cassà de la Selva, al carrer Xavier Carbó, números 17 i 19, cantonada amb el carrer Ardenya, de superfície quatre-cents noranta-vuit metres, catorze decímetres i seixanta-quatre centímetres quadrats. Llinda al front, amb el carrer Xavier Carbó; a la dreta entrant, amb el propi comprador Sr. Vicenç Borrell Boada; a l'esquerra, amb el carrer Ardenya; i al fons, amb finca de Maria Elisa Serra, mitjançant torrent. Referencia cadastral: 9575022DG8397N0001OZ”
Expediente X2025002036 · Ajuntament de Cassà de la Selva
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Cassà de la Selva (Girona). Con valor estimado de 8.000 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-05-19. Expediente X2025002036.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2025002036
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Cassà de la Selva
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Negociado sin publicidad
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 5 años
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-05-08
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-05-19
Códigos CPV
- 03100000Productos de la agricultura y horticultura
- 70321000Servicios de alquiler de terrenos
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| Vicens Borrell Boada | Formalizado | 8.000 € | 2025-07-10 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-05-08 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2026-03-13 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-03-13 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva
Ver el órgano →- Trabajos de mantenimiento de la jardinería de los parques, jardines y árboles viarios de las zonas urbanas de Cassà de la Selva y de las rieras que transcurren por el casco urbano, limpieza de parques y otras zonas con vegetación, trabajos de control de malas hierbas en aceras y calzada de las vías públicas. PublicadaPublicada: 2026-08-05
- Prestació dels serveis d’organització, direcció tècnica, muntatge, desmuntatge i gestió integral de l'esdeveniment gastronòmic "Tasta Cassà 2026" i de la "Mostra d'Esmorzars de Forquilla a Cassà". PublicadaPublicada: 2026-07-16
- Contratación del suministro e instalación de luces de Navidad EvaluaciónPublicada: 2026-07-09
- Subministrament per a la renovació de les màquines de la sala de fitness de la Piscina Coberta Municipal de Cassà de la Selva EvaluaciónPublicada: 2026-07-07
- Alienació delterreny naturalesa patrimonial de dos trams de l’antic camí públic de referència cadastral 17049A005090040000UK (inventari municipal vigent), concretament del tram que passa entre les finques de referència cadastral 17049A005001620000UG i 17049A010000120000UW, i del tram que passa entre les finques de referència cadastral 17049A005001630000UQ i 17049A010000180000UP, al seu pas per Can Cosme, finca immatriculada registralment. AdjudicadaPublicada: 2026-07-06
- Execució de les obres del projecte executiu de climatització de la planta 1 de la Residència Geriàtrica Sant Josep de Cassà de la Selva, consistents en la instal·lació de climatització i ventilació de la planta primera del centre amb les actuacions complementàries necessàries en baixa tensió i sanejament AdjudicadaPublicada: 2026-07-03
- L’objecte del contracte és el servei de disseny, planificació, redacció, producció i la locució de programes radiofònics a Ràdio Cassà, incloent càpsules d’informatius diaris, informatius mensuals sobre el Ple municipal i del programa de ràdio anomenat “Cassà al dia”, que té per objectiu recollir el dia a dia de la vida social, política i cultural de Cassà de la Selva de conformitat amb les directrius establertes per l’àrea de Comunicació de l’Ajuntament de Cassà de la Selva. ResueltaPublicada: 2026-06-23
- Prestació del servei de monitoratge del menjador de la Llar d’Infants Taps, consistent en l’atenció, vigilància, acompanyament i suport als infants durant l’horari de menjador escolar (11:30h a les 15:00h), garantint-ne la seguretat, el benestar i el foment d’hàbits adequats d’alimentació i convivència ResueltaPublicada: 2026-06-10
- El objeto del contrato es la gestión de la Escuela de Música, con el fin de prestar una oferta educativa para niños, jóvenes y adultos, que facilite la práctica y la formación de la música amateur de calidad, y prepare al alumnado especialmente capacitado e interesado en seguir estudios profesionales. AdjudicadaPublicada: 2026-06-02
- Subministrament de gasoil de calefacció (tipus C) per les calderes i dipòsits municipals. ResueltaPublicada: 2026-05-21