L’objecte del contracte és el subministrament dels diferents tipus de llicències Microsoft indicades a l'informe memòria i de condicions específiques.
Expediente 2026/11269Z · Ajuntament de Blanes
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Blanes (Cataluña). Con valor estimado de 142.260 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-18. Expediente 2026/11269Z.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2026/11269Z
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Blanes
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 1 años
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-10
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-18
Códigos CPV
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| ORANGE ESPAGNE SAU | Adjudicado | 27.342 € | 2026-08-27 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-10 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-31 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Blanes
Ver el órgano →- L’objecte del contracte és l’execució de les obres del projecte “Reurbanització i serveis del carrer Girona”, d’acord amb el projecte aprovat. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- L’objecte d’aquest contracte basat és la prestació de serveis d’assessorament i intermediació jurídica en matèria d’habitatge al municipi de Blanes, adreçats a persones en risc de perdre el seu habitatge principal. AdjudicadaPublicada: 2026-08-31
- Subministrament d’uniformitat per a la policia local i vestuari de brigada municipal i d’altre personal de l’ACM i la contractació a l’empresa TRADESEGUR S.A., del contracte basat Lot 3 de subministrament d’aparells electrònics i altres elements per a la Policia Local. AdjudicadaPublicada: 2026-08-27
- L’objecte del contracte és la prestació del servei de la Unitat d’Escolarització Compartida en el marc del conveni de col·laboració entre el Departament d’Educació de la Generalitat de Catalunya i l’Ajuntament de Blanes. PublicadaPublicada: 2026-08-07
- Subministrament de material industrial, d’acord amb el llistat de l’Annex I Llista de material del plec de prescripcions tècniques. A part del material definit a l’Annex I es podrà subministrar altre material necessari similar que es requereixi pel manteniment dels equipaments municipals i de la via pública. PublicadaPublicada: 2026-08-07
- Prestació dels serveis de realització de tasques tècniques especialitzades al Teatre de Blanes. Comprèn la realització de les tasques necessàries per dur a terme els muntatges, assajos, funcions i desmuntatges dels espectacles programats, la recepció del públic i la venda d'entrades, i totes les activitats de suport logístic i escenotècnic que requereixin les activitats culturals que s'hi celebrin. PublicadaPublicada: 2026-08-07
- L’objecte del contracte és el lloguer, la col·locació, el manteniment i la retirada de l’enllumenat de Nadal en diversos carrers, places i espais públics del municipi de Blanes, de conformitat amb el que s’estableixi al plec de prescripcions tècniques, amb la finalitat de reforçar l’ambientació nadalenca, contribuir a la dinamització comercial i millorar l’atractivitat del municipi durant la campanya de Nadal, inclosa la instal·lació, el manteniment i la retirada dels elements ornamentals de titularitat municipal descrits en el plec tècnic. EvaluaciónPublicada: 2026-07-31
- Subministrament d’un carretó elevador de gasoil TOTTERRENY (4x4) matriculat perpoder circular per la via pública, l’ús del qual serà destinat a l’emmagatzematge de materials, l’organització de la nau de Serveis Municipals, el trasllat de materials pesants dins de la Vila, ( New jerseis, bigues, bancs d’obra, columnes d’enllumenat i altres materials pesants). PublicadaPublicada: 2026-07-23
- Aprovar la contractació a l’empresa Electricitat Boquet SL per al subministrament de material per al departament d’Esports de l’acord marc de serveis i subministrament d’elements
d’eficiència energètica en l’enllumenat públic, amb destinació a les entitats locals de Catalunya(exp. 2022.07) AdjudicadaPublicada: 2026-07-14
- Aprovar l’adhesió a l’acord marc de subministrament d’uniformitat per a la policia local i vestuari de brigada municipal i d’altre personal de l’ACM i la contractació a l’empresa TOTTEX
UNIFORMES SL, del contracte basat de subministrament de vestuari per a Protecció Civil AdjudicadaPublicada: 2026-07-14