El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

L’objecte del contracte consistirà en portar a terme tasques de suport a l’Agència de Salut Pública de Barcelona en matèria de Riscos Laborals en les especialitats de seguretat del treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada per tal de poder donar compliment a les finalitats de la Llei 31/1995 de Prevenció de Riscos Laborals, modificada per la Llei 54/2003, de 12 de desembre i Reial Decret 39/1997, de 17 de gener, pel que s’aprova el Reglament dels Serveis de Prevenció, modificat pel Reial Decret 604/2006, de 19 de maig.

Expediente 014-25000001 · Agència de Salut Pública de Barcelona

Licitación pública de servicios convocada por Agència de Salut Pública de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 181.538 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-04-08. Expediente 014-25000001.

Importes y cifras

181.538 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
014-25000001
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Agència de Salut Pública de Barcelona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-03-17
Fin de presentación de ofertas
2025-04-08

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
SGS TECNOS SA Formalizado 82.076 € 2025-07-11

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-03-17
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-06-17
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-07-18

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Agència de Salut Pública de Barcelona

Ver el órgano →