El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

L’objecte del contracte consisteix en la creació del cartell de la Festa Major d’estiu d’Esparreguera 2024 a càrrec de Joana Santamans. L’artista, coneguda sobretot pels seus àlbums il·lustrats, crea obres que reflecteixen una profunda mirada cap a la natura. Observa les plantes i els animals com una naturalista i sent el color i la composició d’una manera molt intuïtiva, sempre utilitzant la tècnica mixta. El seu art, inquiet i en constant evolució, batega a través de murals, exposicions a galeries d’art, peces decoratives o publicacions editorials. El contracte inclou la creació de la imatge del cartell a partir del briefing proporcionat i cal lliurar el document original del cartell per capes o el PDF editable, l’art final amb creus de tall i el cartell digital en JPG en dos formats: - Cartell A3 vertical en 1000px d’amplada a 72pp - Cartell A3 vertical en 2500px d’amplada a 72pp Així mateix, cal realitzar les següents adaptacions de la imatge del cartell de Festa Major: - De 851 x 315 px (capçalera de Facebook) - De 1200 x 1200px - De 1200 x 630 px - De 1500 x 500 px (capçalera de X) - De 1080 x 1920 px - De 1920 x 600 px (sense text, només fons)

Expediente 1448-2739/2024 · Ajuntament d'Esparreguera

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament d'Esparreguera (Barcelona). Con valor estimado de 1.240 € y presupuesto de 1.500 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-04-24. Expediente 1448-2739/2024.

Importes y cifras

1.240 €
Valor estimado
1.500 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
1448-2739/2024
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament d'Esparreguera
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-04-19
Fin de presentación de ofertas
2024-04-24

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
JOANA SANTAMANS MERCADÉ Adjudicado 1.240 € 2024-05-15

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament d'Esparreguera

Ver el órgano →