El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

L’objecte del contracte consisteix en el servei de monitoratge de les activitats del cicle de Nadal, en concret de la pista de patinatge i de la cavalcada de Reis. Pel que fa a la pista de patinatge, les funcions que cal cobrir són les següents: Més detall a la Fitxa Descriptiva - Dinamització general de la pista de patinatge i acollida del públic usuari. - Rebuda dels usuaris i segellat del tiquet de compra en un comerç local que els permet l’accés. - Lliurament dels patins. - Lliurament de figures de suport, en cas necessari. - Control de les entrades i sortides de la pista de patinatge cada 20 minuts. - Vigilància de l’acompliment de les normes de seguretat de la pista de patinatge (ús de guants, patins ben col·locats, etc.) - Facilitar la informació necessària als usuaris. - Preparació i desat del material necessari. Plaça de l’Ajuntament,1 • 08292 ESPARREGUERA (Barcelona) • Tel. 93 777 18 01 • Fax 93 777 59 04 • esparreguera@esparreguera.cat • www.esparreguera.cat Pel que fa a la cavalcada de Reis, les funcions que cal cobrir són les següents: - Organització general dels voluntaris de la cavalcada de Reis. - Rebuda dels voluntaris que participen a la cavalcada. - Lliurament del vestuari als voluntaris en funció de la posició que ocupen en la cavalcada. - Organització dels torns de maquillatge. - Organització dels voluntaris a l’hora d’incorporar-se a les comparses corresponents. - Realització de tot el recorregut de la cavalcada i coordinació amb els referents de l’Ajuntament d’Esparreguera per a la resolució de les incidències que es puguin produir. - Vetllar per l’acompliment de les mesures d’accessibilitat en la zona tranquil·la que s’habilita adreçada a les persones amb necessitats especials (apagar la música, no llençar caramels, etc.)

Expediente 1411-8308/2023 · Ajuntament d'Esparreguera

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament d'Esparreguera (Barcelona). Con valor estimado de 2.463 € y presupuesto de 2.980 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-12-11. Expediente 1411-8308/2023.

Importes y cifras

2.463 €
Valor estimado
2.980 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
1411-8308/2023
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament d'Esparreguera
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-11-30
Fin de presentación de ofertas
2023-12-11

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
FUNDACIÓ PERE TARRÉS Adjudicado 2.041 € 2023-12-27

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament d'Esparreguera

Ver el órgano →