El Vínculo El Vínculo.
Publicada

L’IMMB precisa licitar el subministrament i instal·lació de les llicències DENEVO. Atès que les llicències caduquen el mes d'agost de 2026, resulta necessari garantir la continuïtat del servei fins el 31 de desembre de 2026 mentre es finalitza l’adjudicació del contracte obert, amb la finalitat de garantir l’actualització de la informació així com permetre la normal execució del contracte de serveis de redacció de continguts, que d’altra manera quedaria suspès sense execució possible.

Expediente 008_P2600074 · Institut Municipal de Mercats de Barcelona

Licitación pública de servicios convocada por Institut Municipal de Mercats de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 14.000 € y presupuesto de 16.940 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-11. Expediente 008_P2600074.

Importes y cifras

14.000 €
Valor estimado
16.940 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
008_P2600074
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Institut Municipal de Mercats de Barcelona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-08-03
Fin de presentación de ofertas
2026-08-11

Códigos CPV

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Institut Municipal de Mercats de Barcelona

Ver el órgano →