El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

L’Hospital Clínic de Barcelona necessita disposar de suports plantars termoconformats perquè esdevé imprescindible la seva disponibilitat per al tractament personalitzat de diverses patologies del peu, especialment en pacients amb requeriments biomecànics específics. Aquests suports, fabricats amb materials termoconformables com el polipropilè i l’EVA, permeten una adaptació precisa al motlle positiu del pacient, garantint una òptima distribució de càrregues i una millora funcional en la marxa. La seva utilització és essencial en l’activitat assistencial de l’Hospital, tant en l’àmbit esportiu com en el tractament de deformitats o dolors metatarsals, i la seva absència comprometria la qualitat de l’atenció sanitària.

Expediente 2025-86 · Consorci Hospital Clínic de Barcelona (HCB)

Licitación pública de suministros convocada por Consorci Hospital Clínic de Barcelona (HCB) (Cataluña). Con valor estimado de 136.032 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-01-23. Expediente 2025-86.

Importes y cifras

136.032 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2025-86
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Consorci Hospital Clínic de Barcelona (HCB)
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
Establecimiento del Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2026-01-02
Fin de presentación de ofertas
2026-01-23

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
PABLO ROCA FERNANDEZ Formalizado 52.320 € 2026-04-15

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-01-02
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-03-12
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-04-17

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Consorci Hospital Clínic de Barcelona (HCB)

Ver el órgano →