El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

L’Escola de Dansa de Castelldefels disposa actualment d’un tapís que no reuneix les qualitats tècniques adequades per a les disciplines de dansa que s’hi practiquen, fet que afecta la seguretat i la qualitat de les activitats. Per tal de garantir unes condicions òptimes d’ús, seguretat i confort, és imprescindible procedir a la instal·lació d’un nou tapís de dansa que compleixi amb les especificacions tècniques adequades: resistència, classificació ignífuga, planimetria i durabilitat. Aquesta actuació és necessària per assegurar el correcte desenvolupament de les activitats formatives i artístiques que es duen a terme a l’Escola de Dansa, així com per donar compliment a les normatives de seguretat vigents.

Expediente ST 2025/24236 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 8.500 € y presupuesto de 10.285 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-11-28. Expediente ST 2025/24236.

Importes y cifras

8.500 €
Valor estimado
10.285 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
ST 2025/24236
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-11-24
Fin de presentación de ofertas
2025-11-28

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
TEATRERYA TEXTILES ESCENOGRAFICOS SL Formalizado 7.470 € 2025-12-12

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →