El Vínculo El Vínculo.
Publicada

L'empresa adjudicatària haurà de prestar els següents serveis: - Recepció i gestió integral del lliurament: Recollida de les notificacions i arxiu digital, el mateix dia del sorteig. - Lliurament: Començar el lliurament de notificacions a l'endemà del dia del sorteig. Les notificacions s'han de lliurar en el termini màxim de 3 dies des del sorteig, segons l?article 27.2 de la Llei Orgànica de Règim Electoral General (LOREG). - Intents de notificació: S'hauran d'establir un mínim de 2 intents de lliurament en horaris diferenciats. - Gestió de les no entregades: Retornar a l'Ajuntament les notificacions fallides de forma immediata, deixant avís al domicili del titular, perquè la pugui recollir a les dependències municipals. - Acreditació del lliurament: Ús de dispositius electrònics (PDA) o similar per recollir la signatura del destinatari o persona autoritzada, les dades i/o registre d'incidències. - Gravació i enviament diari, del resultat de cadascuna de les notificacions. - Retorn informació: Aquest serà telemàtic amb resultats i incidències, i físicament de les notificacions, diàriament. - Tenir una persona responsable de l'empresa adjudicatària; per l'intercanvi d'informació, documentació i possibles incidències diàriament cada matí.

Expediente SGC/2025/159 · Ajuntament de Sabadell

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sabadell (Barcelona). Con valor estimado de 47.664 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-03-03. Expediente SGC/2025/159.

Importes y cifras

47.664 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
SGC/2025/159
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Sabadell
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
18 meses
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-02-17
Fin de presentación de ofertas
2026-03-03

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-02-17

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Ver el órgano →