L’Ajuntament del Papiol es propietari del ple domini de les finques i que el planejament vigent defineix la classificació del sòl i la seva qualificació de les parcel·les objecte de l’alienació, com: c/ Pi, 6; finca registral 6906; 400,00 m2 (1); Clau 20a/9u Residencial unifamiliar aïllada c/ Pi, 8; finca registral 6907; 400,00 m2 (1); Clau 20a/9u Residencial unifamiliar aïllada c/ Pi, 10; finca registral 6908; 400,00 m2 (1); Clau 20a/9u Residencial unifamiliar aïllada (1) Superfície segons Registre de la Propietat
Expediente E:2025_3090 · Ajuntament del Papiol
Licitación pública de administrativo especial convocada por Ajuntament del Papiol (Barcelona). Con valor estimado de 479.086 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-11-02. Expediente E:2025_3090.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- E:2025_3090
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament del Papiol
- Tipo de contrato
- Administrativo especial
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 5 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-19
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-11-02
Códigos CPV
- 70123100Venta de bienes raíces residenciales
Lotes (3)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Finca registral 6906 amb una superfície de 400,00 metres quadrats. | — | — |
| 2 | Finca registral 6907 amb una superfície de 400,00 metres quadrats. | — | — |
| 3 | Finca registral 6908 amb una superfície de 400,00 metres quadrats. | — | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-19 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament del Papiol
Ver el órgano →- L’Ajuntament del Papiol es propietari del ple domini de la finca situada al carrer Torrenteres, núm. 2-16 i que el planejament vigent defineix la classificació com a sòl industrial (clau 22a*grau I) amb una superfície de 2.563,59 m2. PublicadaPublicada: 2026-08-19
- Pròrroga primera del contracte subscrit dintre de l’acord marc del servei d’assegurances de danys a edificis i instal·lacions amb destinació a les entitats locals (Exp. ACM. 2023.09) AdjudicadaPublicada: 2026-07-29
- Subministrament sense instal·lació de quatre bancs de fusta (model NEOBARCINO 1800 natural, de referència UM304N) pel Bosc d’en Blanc (L0T 07). AdjudicadaPublicada: 2026-06-26
- Subministrament amb/sense instal·lació pel Bosc d’en Blanc de:
a) Tirolines i gronxadors metàl·lics (LOT 02)
b) Cistella bàsquet antivandálica, per cargolar, cèrcol DP041 (L0T 25). AdjudicadaPublicada: 2026-06-25
- Subministrament amb/sense instal·lació de pèrgoles modulars (umbracle) pel pati de la Biblioteca municipal (L0T 09). AdjudicadaPublicada: 2026-06-25
- Subministrament amb/sense instal·lació de pèrgoles modulars per un umbracle pel pipicà de davant el Poliesportiu municipal (LOT 09). AdjudicadaPublicada: 2026-06-25
- Adhesió de l’Ajuntament del Papiol a l’ Acord marc del serveide pòlisses d’assegurances de responsabilitat de càrrecs electes i personal al servei de l’administració dels ens públics i empreses públiques, consorcis i gestores d’entitats públiques promogut per l’ACM/CCDL corresponent a l’EXP.ACM 2023.01. AdjudicadaPublicada: 2026-06-22
- Disposar la continuació de l’adhesió de l’Ajuntament del Papiol a l’Acord marc del servei d’assegurances (Exp. 2022.06) de Responsabilitat Civil i Patrimonial (LOT 02) de l’ACM/CCDL (pròrroga segona). AdjudicadaPublicada: 2026-06-22
- El contracte contempla la impartició de classes de teatre pers als estudiants de primària del Papiol, incloent el monitoratge, la coordinació de l’activitat, les despeses fungibles i la gestió administrativa. EvaluaciónPublicada: 2026-05-14
- Obres per la construcció de la Sala polivalent municipal del Papiol en els termes que es recullen en el projecte executiu ResueltaPublicada: 2026-03-06