L’Ajuntament de Sant Fost de Campsentelles, està interessat en l’adquisició de material corresponent al Lot 1, de l’Acord marc de l’ACM-CCDL, per tal de millorar l’eficiència energètica en l’enllumenat públic del municipi. D’acord amb el “Projecte executiu per la millora energètica de l’enllumenat exterior públic del municipi de Sant Fost de Campsentelles”, aprovat per aquest Ajuntament.
Expediente 2794/2026 · Ajuntament de Sant Fost de Campsentelles
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Sant Fost de Campsentelles (Barcelona). Con valor estimado de 542.485 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-03. Expediente 2794/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2794/2026
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Sant Fost de Campsentelles
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 1 meses
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-06-18
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-07-03
Códigos CPV
- 31000000Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación
- 31500000Material de iluminación y lámparas eléctricas
- 31520000Lámparas y accesorios de iluminación
- 31527260Sistemas de alumbrado
- 31532000Partes de lámparas y accesorios de iluminación
- 34928500Equipo de alumbrado de calles
- 34928510Farolas para el alumbrado de calles
- 34928530Lámparas de alumbrado público
- 34991000Luces para iluminación exterior
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| BENITO URBAN, S.L.U. | Adjudicado | 400.354 € | 2026-07-29 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-06-18 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-07-29 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Fost de Campsentelles
Ver el órgano →- L’objecte del present contracte és la prestació dels serveis de personal de consergeria als següents equipaments municipals:
-Mas Cantí.
-Casa Bastinos.
-Equipaments esportius municipals: Pavelló 1, Pavelló 2 i Camp de Futbol municipal on el servei inclourà també les tasques de neteja bàsica posterior a partits i entrenaments, per garantir unes condicions òptimes d’higiene i ús continuat de les instal·lacions. PublicadaPublicada: 2026-08-20
- L’objecte del present contracte és el servei de monitoratge de diversos tallers pel casal d’avis municipal Casa Bastinos, adreçades a la gent gran, d’acord amb les condicions i especificacions tècniques que s’estableixen al plec de prescripcions tècniques. PublicadaPublicada: 2026-08-20
- Suministro de 46 vehículos cuadriciclos eléctricos tipo L6e a integrar una flota de servicio car sharing municipal. PublicadaPublicada: 2026-07-14
- Obres d’urbanització dels carrers del Barri Can Calet a l’entorn de la Plaça Esbert de Sant Fost de Campsentelles. PublicadaPublicada: 2026-07-01
- L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’equipament esportiu nou i reubicació i instal·lació de l’equipament existent per al Pavelló 2 de Sant Fost de Campsentelles. ResueltaPublicada: 2026-06-10
- L'objecte del contracte té per objecte l'execució de les obres de via verda per la comunicació de la urbanització Mas Llombart sud amb el nucli urbà de Sant Fost de Campsentelles, d'acord amb el Projecte Executiu redactat pels enginyers Josep Barberillo Nualart i Josep Barberillo Gesa, de l’empresa GESTIO D'ENGINYERIA SERVEIS I ARQUITECTURA GESA SL. ResueltaPublicada: 2026-06-10
- Aquest contracte té per objecte el servei de manteniment preventiu i correctiu de les instal·lacions de protecció contra incendis existents en els equipaments municipals de l’Ajuntament de Sant Fost de Campsentelles AdjudicadaPublicada: 2026-06-03
- L’objecte del projecte és el subministrament i instal·lació d’unitats exteriors VRF situades a la coberta del pavelló 1, així com el subministrament i muntatge de les bateries d’expansió directa a les màquines UTAs existents, també inclou la instal·lació complerta de la xarxa frigorífica, connexions elèctriques i de comunicacions, muntatge, estructura de suport, mitjans d’elevació i control automàtic integrat amb el sistema existent, posada en marxa i legalització, d’acord amb el projecte redactat a tal efecte. ResueltaPublicada: 2026-05-27
- És objecte d’aquesta contractació és l’adquisició mitjançant el subministrament i instal·lació de la següent relació de 5 mòduls prefabricats per a la nau de la Brigada municipal:
A.Mòdul de vestuari amb aire condicionat de 15 m² de superfície.
B.Mòdul sanitari de 15 m²de superfície.
C.Mòdul de vestuari amb aire condicionat de 10 m² de superfície.
D.Mòdul sanitari de 10 m² de superfície.
E.Mòdul menjador/despatx amb aire condicionat de 15 m² de superfície. ResueltaPublicada: 2026-05-20
- Licitació servei trasnport per per persones amb mobilitat reduïda per a activitats de la gent gran AdjudicadaPublicada: 2026-05-20