El Vínculo El Vínculo.
Publicada

L'Ajuntament de Sagàs, vol dotar al municipi d'una connexió de banda ampla, amb una xarxa de fibra òptica FTTH, que suposi un salt qualitatiu en la capacitat i velocitat d'accés a Internet a totes les masies i empreses del municipi. l’objecte del contracte contempla l'obra civil per la canalització per la distribució de la fibra òptica.

Expediente 64/2023 · Ajuntament de Sagàs

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Sagàs (Cataluña). Con valor estimado de 111.667 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-10. Expediente 64/2023.

Importes y cifras

111.667 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
64/2023
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Sagàs
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Duración del contrato
2 meses
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2023-09-12
Fin de presentación de ofertas
2023-10-10

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-09-12

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sagàs

Ver el órgano →