El Vínculo El Vínculo.
Publicada

El municipi de Sagàs disposa d’una xarxa d’abastament d’aigua que, a causa de les característiques orogràfiques del terme municipal, presenta en determinats sectors pressions de servei superiors a les necessàries i manca d’elements de control de cabals. Aquesta situació comporta un increment del risc d’avaries i fuites, majors pèrdues d’aigua, un deteriorament més accelerat de les infraestructures i una limitada capacitat de seguiment i control del funcionament de la xarxa. Per tal de millorar l’eficiència del sistema, es considera necessari executar actuacions de regulació de pressions i de sectorització mitjançant la instal·lació d’equips de mesura i control que permetin optimitzar la gestió de la xarxa i millorar el seu rendiment tècnic hidràulic.

Expediente 56/2026 · Ajuntament de Sagàs

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Sagàs (Cataluña). Con valor estimado de 46.759 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-27. Expediente 56/2026.

Importes y cifras

46.759 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
56/2026
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Sagàs
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 meses
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2026-07-07
Fin de presentación de ofertas
2026-07-27

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-07-07

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sagàs

Ver el órgano →