El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

L’Ajuntament de Castelldefels posa a disposició dels espais d’oci de la ciutat la possibilitat d’adherir-se al Protocol d'actuació davant les violències sexuals en espais d'oci de Castelldefels Tasques a realitzar: • Prospecció i visites presencials en horari establert en espais privats d’oci per explicar els requisits i el tràmit d’adhesió al Protocol. D’altra banda, els comerços de proximitat constitueixen espais d’interacció veïnal quotidiana que poden desenvolupar un compromís amb al lluita contra les violències masclistes. Tasques a realitzar: • Visites presencials a comerços perquè de manera lliure s’adhereixin la campanya de Castelldefels imparable contra les violències masclistes. Facilitar informació sobre la Línia 900 900 120 i sobre el SIAD de Castelldefels. • Oferir informació sobre Protocol d'actuació davant a les violències sexuals en espais d'oci de Castelldefels, i informar sobre el procés d’adhesió. • Facilitar informació sobre les formacions dirigides als establiments d’oci privat. Caldrà que la persona que faci les tasques estigui identificada amb una acreditació visible del nom i la persona adjudicatària, així com cal que compti amb material informàtic per poder explicar in situ el procediment. Les tasques d’agendar visites caldrà que les faci en instal·lacions de l’empresa contractada. Les tasques s’hauran de fer durant el mes de novembre i caldrà redactar un informe final amb es establiments i comerços visitats, i les accions dutes a terme. Es consideren un total de 60 hores de treball, que inclouen 50 hores de dinamització (amb constància de 50 visites a establiments fetes), 8 hores de coordinació amb el personal tècnic de l’Ajuntament i 2 hores de redacció de l’informe final.

Expediente IGU 2024/19871 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 2.000 € y presupuesto de 2.420 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-10-08. Expediente IGU 2024/19871.

Importes y cifras

2.000 €
Valor estimado
2.420 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
IGU 2024/19871
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-10-01
Fin de presentación de ofertas
2024-10-08

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
MARINA PONSA ALCUBIERRE Adjudicado 1.500 € 2024-11-08

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →