El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

L’Agència Catalana de l’Aigua té previst dur a terme al llarg del 2025 un seguit d’actes arreu del país, d’acord amb l’activitat pròpia del seu àmbit competencial. Aquests actes, que compten habitualment amb la presència del conseller/a del Dept. al qual està adscrita l’Agència, o d’altres autoritats del propi Govern de la Generalitat, tenen com a objectiu informar la ciutadania sobre la gestió de l’aigua a Catalunya, així com al voltant dels reptes i nous projectes i infraestructures i actuacions que impulsa l’Agència en l’exercici de les funcions i competències que té assignades. Els mitjans personals i materials del Departament de Comunicació i Relacions Institucionals són insuficients per poder assumir internament la realització del serveis objecte de la contractació, en els termes i condicions que es detallen al plec de prescripcions tècniques. Per aquest motiu el Departament de Comunicació i Relacions Institucionals considera necessari, un cop valorada i desestimada la possibilitat d’assumir el servei amb els recursos humans i materials propis, contractar externament els serveis descrits en l’objecte d’aquesta contractació.

Expediente CTN2400797 · Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

Licitación pública de servicios convocada por Agència Catalana de l'Aigua (ACA) (Cataluña). Con valor estimado de 217.336 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-21. Expediente CTN2400797.

Importes y cifras

217.336 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CTN2400797
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Agència Catalana de l'Aigua (ACA)
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
21 meses
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2025-02-03
Fin de presentación de ofertas
2025-02-21

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
SERVEIS DE L'ESPECTACLE FOCUS, S.A. Formalizado 194.903 € 2025-05-02

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-02-03
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-04-02
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-05-02

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

Ver el órgano →