El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

L’Agència Catalana de l’Aigua disposa d’una flota de vehicles destinats a diversos usos, com ara la inspecció i els desplaçaments del personal per assistir a reunions, visites d’obra etc. Aquest vehicles, durant els seus desplaçaments, sovint utilitzen autopistes o autovies de peatge i necessiten un dispositiu per al seu pagament. L’objecte d’aquest contracte és l’obtenció d’un sistema de pagament que faciliti el pas per autopistes o autovies de peatge en la xarxa de carreteres i autopistes nacionals. El servei inclou el subministrament de dispositius electrònics tipus tele-peatge, per realitzar els pagament de peatges a la xarxa de carreteres de Catalunya i de l’estat Espanyol, així com a tota la gestió (subministrament, reposició, baixa de dispositius tele-peatge) relacionada amb aquest pagament i la seva posterior facturació. Així mateix és objecte del contracte tot el servei de gestió i facturació d’aquest sistema de pagament. Es necessari disposar d’un dispositiu electrònic tele-peatge que faciliti el pagament de peatges, per a cadascun dels vehicles que conforma la flota de l’ACA. La flota de vehicles terrestres de l’ACA es detalla en l’annex I del Plec de Prescripcions Tècniques. Els licitadors presentaran un percentatge de recàrrec al preu del peatge, així com l’import de la despesa de compra i manteniment dels equips de tele-peatge. Aquest preus seran d’aplicació durant tota la vigència del contracte i la seva pròrroga en cas d’executar-se. Les característiques dels dispositius de tele-peatge es troben descrits al Plec de Prescripcions Tècniques.

Expediente CTN2300820 · Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

Licitación pública de servicios convocada por Agència Catalana de l'Aigua (ACA) (Cataluña). Con valor estimado de 34.000 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-01-23. Expediente CTN2300820.

Importes y cifras

34.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CTN2300820
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Agència Catalana de l'Aigua (ACA)
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 años
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2023-12-20
Fin de presentación de ofertas
2024-01-23

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-12-20

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

Ver el órgano →