El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

L’activitat es desenvolupa a la porta principal, els jardins, el Pati d’Armes i la Sala Magna del Castell de Castelldefels. Als Jardins del Castell per aquesta edició es preveuen 2 zones diferenciades amb decoració especial amb llums i diferents efectes. Buscant que cada un dels espais sigui una experiència per a l’usuari des del moment que entra per la porta principal del Castell. Important que la rampa d’accés al Castell quedi ben il·luminada, per evitar possibles incidents dels espectadors. Les 2 zones diferenciades són: Escenari de pedra i zona boscosa de l’entrada principal del Castell. A l’entrada d’accés al Pati d’Armes i al mateix pati, cal il·luminar i sonoritzar per a ressaltar la decoració que s’instal·larà en aquests espais. Dins del Pati d’Armes hi haurà un GOBO que projectarà les paraules Campament Reial A la Sala Magna, cal il·luminar els 3 trons i bústies dels carters. En aquesta sala també caldrà instal·lar algun efecte lumínic que faci que la experiència sigui única e irrepetible. Als Jardins del Castell per a l’edició 2025, s’afegeix un mercat d’artesans amb la il·luminació i decoració també d’aquest espai. Durant els dies del campament, caldrà personal de la empresa pel control del so i llums que funcionin correctament. Els horaris del campament del 2 al 4 de gener són d’11h a 14h i de 16.30h a 20.30h.

Expediente CUL 2024/22444 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 9.800 € y presupuesto de 11.858 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-11-25. Expediente CUL 2024/22444.

Importes y cifras

9.800 €
Valor estimado
11.858 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
CUL 2024/22444
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-11-18
Fin de presentación de ofertas
2024-11-25

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Tour Serv. prof. sonor. i il·lum. SL. Uni Adjudicado 9.766 € 2024-12-23

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →