El Vínculo El Vínculo.
AdjudicadaFinanciación UE

L’acord marc del subministrament, instal·lació, integració, posada en marxa i manteniment d’un sistema d’identificació i control d’accés a contenidors i/o subministrament i instal·lació de contenidors de càrrega lateral, mitjançant arrendament, té per objecte seleccionar l’empresari amb el qual es podran celebrar contractes basats així com fixar les condicions generals d’adjudicació i execució a què s’hauran d’ajustar els contractes que es basin en aquest Acord marc.

Expediente S28-23-C01 · CONSORCI PER A LA GESTIÓ DES RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL

Licitación pública de suministros convocada por CONSORCI PER A LA GESTIÓ DES RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL (Barcelona). Con valor estimado de 144.319 €. Procedimiento abierto. Expediente S28-23-C01.

Importes y cifras

144.319 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
S28-23-C01
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
CONSORCI PER A LA GESTIÓ DES RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
Contrato basado en un Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-11-03

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
IDE&A SRL Adjudicado 144.319 € 2025-05-16

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-11-03

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de CONSORCI PER A LA GESTIÓ DES RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL

Ver el órgano →