El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Instal·lacions d’enllumenat exterior de titularitat municipal, treballs associats a instal·lacions provisionals d’actes lúdics i festius, amb la legalització de la instal·lació elèctrica corresponent i treballs associats a les instal·lacions de les garlandes de Nadal, amb la finalitat de garantir la seva seguretat i el correcte funcionament.

Expediente 229/2025 · Ajuntament de l'Ampolla

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de l'Ampolla (Tarragona). Con valor estimado de 161.649 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-03-06. Expediente 229/2025.

Importes y cifras

161.649 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
229/2025
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de l'Ampolla
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 años
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2025-02-19
Fin de presentación de ofertas
2025-03-06

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
COMSA SERVICE FACILITY MANAGEMENT, S.A.U. Formalizado 38.191 € 2025-04-11

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-02-19
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-04-08
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-04-22

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de l'Ampolla

Ver el órgano →