Instal·lació d’un nou sistema d’enllumenat i pantalles LED per a la remodelació i disseny del plató del canal públic del Consorci Teledigital Mollet, Vallès Visió, així com el manteniment durant 48 mesos. El projecte es dividirà en diverses parts: d’una banda, l’actualització del sistema d’enllumenat per un sistema amb tecnologia LED RGBW (Color [Vermell, Verd, Blau] + Blanc). D’altra banda, la instal·lació de diferents mòduls de pantalla LED per poder projectar imatges en vídeo. A més, també s’inclou la instal·lació d’un teló de Chroma Key per poder seguir oferint aquesta tecnologia amb la maquinària ja existent, la instal·lació d'un terra vinílic i la pintura de l’estructura principal del plató.
Expediente CTM 88_2023 · Ajuntament de Mollet del Vallès
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Mollet del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 71.333 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-12-18. Expediente CTM 88_2023.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- CTM 88_2023
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Mollet del Vallès
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2023-12-01
- Fin de presentación de ofertas
- 2023-12-18
Códigos CPV
- 32000000Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
- 32240000Cámaras de televisión
- 32320000Equipo audiovisual y de televisión
- 32321100Equipo de vídeo y filmación
- 32321200Equipo audiovisual
- 32322000Equipo multimedia
- 32323000Videomonitores
- 32323300Equipo de vídeo
- 32330000Aparatos de grabación y reproducción de imágenes y sonido
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| NRD MULTIMEDIA SL | Formalizado | 71.272 € | 2023-12-27 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2023-12-01 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2023-12-28 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2023-12-28 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès
Ver el órgano →- Arrendament amb opció de compra de dos vehicles policials Ford Kuga Titànium hybrid endollable, ST-Line 2.5 Durotec FHWV Auto toyterreny 140Kw SP automàtica de l’Acord marc de mobilitat sostenible de l’Associació Catalana de Municipis (Exp. 2019.07) ResueltaPublicada: 2025-03-06
- Adjudicar el contracte basat mitjançant encàrrec directe del subministrament de combustible de la Comissió Central de Subministraments (CCS 2022 2), de l’Acord Marc de referència pel que fa al Lot 1: Subministrament de carburant per a vehicles terrestres mitjançant pagament amb targeta magnètica en estacions de servei ubicades a la província de Barcelona ResueltaPublicada: 2025-02-26
- Adjudicar el contracte derivat i encàrrec de provisió del subministrament de llicències de Microsoft Defender for Endpoint en modalitat de subscripció a la societat SEIDOR SOLUTIONS, SL. ResueltaPublicada: 2025-02-20
- Contracte derivat de l'Acord marc de subministrament d'equips per a la generació d'energia fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03) concretament el lot 4 de servei de manteniment i gestió integrals dels punts de recàrrega de vehicles elèctrics de Mollet del Vallès ResueltaPublicada: 2025-02-20
- Adjudicar el contracte basat de subministrament de cent disset (117) ordinadors (amb extensió de garantia) i quaranta (40) monitors en modalitat de compra. ResueltaPublicada: 2025-02-20
- Contracte basat d’arrendament sense opció de dues motocicletes policials interurbanes de l’Acord marc de mobilitat sostenible de l’Associació Catalana de Municipis (Exp. 2019.07) ResueltaPublicada: 2025-02-20
- Adjudicar el contracte basat mitjançant encàrrec directe del subministrament de combustible de la Comissió Central de Subministraments (CCS 2020 2), de l’Acord Marc de referència pel que fa al Lot 1: subministrament de carburant per a vehicles terrestres mitjançant pagament amb targeta magnètica en estacions de servei ubicades a la província de Barcelona. ResueltaPublicada: 2025-02-19
- Contracte basat de l’Acord marc de serveis de redacció de documents per a tràmits de planificació territorial i planejament urbanístic amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.06) de “redacció del document per l’aprovació provisional del Pla d’Ordenació Urbanística Municipal de Mollet del Vallès (POUM), i de la documentació necessària fins a la seva aprovació definitiva. ResueltaPublicada: 2025-02-11
- Reasfaltat del Carrer Joan Maragall a Mollet del Vallés, de conformitat amb el projecte d’obra redactat pels serveis municipals i aprovat definitivament pel regidor delegat de projectes urbans i obra pública
en data 18 de maig de 2023 amb mesures de contractació sostenible d’acord amb els articles 145 i 202 de la LCSP). ResueltaPublicada: 2025-02-05
- Disposar l’adhesió de l’Ajuntament de Mollet del Vallès a la tercera pròrroga del contracte basat 2019.03.D1 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya. ResueltaPublicada: 2025-02-05