El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Impartició del curs acreditat de Suport Vital Intermedi en Pediatria (SVIP) realitzat per la Fundació Catalana de Pediatria en el marc del mòdul “d’Atenció Infermera en Situacions Especials” del Màster en Infermeria Pediàtrica. L’objectiu és que l’alumnat de l’esmentat màster adquireixi competències teòric – pràctiques per poder atendre amb èxit una atura cardiorrespiratòria pediàtrica. Els continguts teòrics es treballen en format no presencial (en línia) i els continguts pràctics es treballen en format presencial al campus de Bellvitge. La Fundació posa a disposició del màster la seva plataforma docent, on estan penjats tots els continguts teòrics del curs que, a més, es proporcionen de forma impresa mitjançant un manual de SVIP. A més, el dia presencial, es fan pràctiques on els instructors de reanimació cardiopulmonar, mitjançant maniquí i utillatge específic, simulen situacions que poden comportar una aturada cardíaca en un pacient pediàtric, amb la qual cosa l’alumnat pot simular situacions clíniques que poden viure en el seu dia a dia com a infermers/eres assistencial i adquirir eines per desenvolupar i perfeccionar els seus coneixement en l’atenció al pacient pediàtric en situació crítica.

Expediente 2024/50 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de servicios convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 75.348 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-06-25. Expediente 2024/50.

Importes y cifras

75.348 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2024/50
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Negociado sin publicidad
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-06-10
Fin de presentación de ofertas
2024-06-25

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Fundació Catalana de Pediatria Formalizado 14.490 € 2024-07-10

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-06-10
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-05
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-07-10

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →