Gestionar la publicitat, en totes les seves formes i derivacions, inclosos tots els formats digitals i per internet que se’n derivin. Gestionar els contractes de publicitat de la ràdio i fer les liquidacions d’ingressos regulars. Ampliar la cartera de clients i gestionar el catàleg de serveis i preus de publicitat. Liquidar a EPE RADIO ARENYS mensualment el percentatge d’ingressos generats acordat en el contracte i que hi siguin d’aplicació.
Expediente 2024-167- · Entitat Pública Empresarial Ràdio Arenys
Licitación pública de servicios convocada por Entitat Pública Empresarial Ràdio Arenys (Barcelona). Con valor estimado de 14.500 € y presupuesto de 17.545 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-09-20. Expediente 2024-167-.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2024-167-
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Entitat Pública Empresarial Ràdio Arenys
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-09-23
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-09-20
Códigos CPV
- 79341000Servicios de publicidad
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| MONTCAU PRODUCCIONS S.L. | Formalizado | 14.500 € | 2025-01-01 |
Ubicación geográfica
- Arenys de Mar, Barcelona, Cataluña
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Entitat Pública Empresarial Ràdio Arenys
Ver el órgano →- L’objecte del contracte és la prestació del servei de promoció, comercialització i gestió
dels espais publicitaris de l’EPE Ràdio Arenys. ResueltaPublicada: 2025-11-19
- Gestionar la publicitat, en totes les seves formes i derivacions, inclosos tots els formats digitals i per internet que se’n derivin. Gestionar els contractes de publicitat de la ràdio i fer les liquidacions d’ingressos regulars. Ampliar la cartera de clients i gestionar el catàleg de serveis i preus de publicitat. Liquidar a EPE RADIO ARENYS mensualment el percentatge d’ingressos generats acordat en el contracte i que hi siguin d’aplicació. AnuladaPublicada: 2024-09-03