Este contrato tiene por objecto la prestración de los servicios de adopción, gobierno e implantación en la gestión y arquitectura de la información, flujos de trabajo y automatizaciones de procesos con la plataforma Microsoft 365 delInstitut Cartogràfic i Geològic de Catalunya de acuerdo con los requisitos indicados en el pliego de prescripciones técnicas.
Expediente ICGC-2026-44 · Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya
Licitación pública de servicios convocada por Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya (Barcelona). Con valor estimado de 220.000 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-31. Expediente ICGC-2026-44.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- ICGC-2026-44
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 3 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-07-02
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-07-31
Códigos CPV
- 72200000Servicios de programación de software y de consultoría
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-07-02 |
| DOUE | Anuncio de Licitación | 2026-07-02 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya
Ver el órgano →- Aquest contracte Basat en Acord Marc H-5/2023, té per objecte l'Adequació i actualització de dades CT1M v2.2 de l’AMB a BTRTL en 4 lots i un total de 5.075 hectàrees AdjudicadaPublicada: 2026-07-31
- Aquest contracte basat en Acord Marc H-5/2023, té per objecte l’adequació i actualització de dades CT1M v2.2 a BTRTL de carrers i adreces de municipis en 4 lots AdjudicadaPublicada: 2026-07-31
- Aquest contracte basat en Acord Marc H-5/2023, té per objecte l'adequació i actualització de dades CT1M v2.2 a BTRTL de carrers i adreces de municipis en 4 lots (484 hectàrees) AdjudicadaPublicada: 2026-07-31
- Aquest contracte Basat en Acord Marc H-2/2025, té per objecte el subministrament de 100 ordinadors portàtils HP EliteBook 8 G2i 13 A AdjudicadaPublicada: 2026-07-29
- Aquest contracte Basat en l'acord marc H-4/2022 té per objecte l'actualització del mapa de cobertes del sòl de Catalunya -MCSC 2026 AdjudicadaPublicada: 2026-07-29
- Contracte basat en AM H-5/2023 Lot 1, que te per objecte la realització del contracte basat que té per objecte la prestació del servei de delimitació amb restitució fotogramètrica de l’àmbit ocupat per alguns càmpings d’acord al model de la base topogràfica del referencial topogràfic local (RTL). AdjudicadaPublicada: 2026-07-28
- Este contrato tiene por objeto las suscripciones y soporte avanzado de la plataforma FME del Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya que se utiliza para los procesos productivos, de acuerdo con los requisitos indicados en el pliego de prescripciones técnicas. PublicadaPublicada: 2026-07-24
- Aquest contracte té per objecte les tasques de manteniment i conservació dels monòlits de sòls de l’Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya, d’acord amb les especificacions indicades en el plec de prescripcions tècniques. PublicadaPublicada: 2026-07-21
- Este Acuerdo marco tiene por objeto la homologación de empresas para la provisión de servicios y pruebas piloto fundamentados preferentemente en datos satélite de observación de la Tierra, incluyendo preferentemente los activos e infraestructuras asociados a la Estrategia Catalunya Espai 2030, casos de uso, de acuerdo con las indicaciones establecidas en el pliego de prescripciones técnicas. PublicadaPublicada: 2026-07-14
- L’objecte del present contracte és la substitució, modalitat claus en mà, d’un ascensor existent actualment a l’edifici seu de l’ICGC al Parc de Montjuïc de la ciutat de Barcelona, entenent com a tal la redacció del projecte i de l’estudi de seguretat, la direcció facultativa, la realització de tots els tràmits necessaris o pertinents i l’execució de les obres de substitució de l’aparell elevador, d’acord amb l’establert en el plec de prescripcions tècniques. PublicadaPublicada: 2026-07-10