El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Es produiran diferents peces audiovisuals amb diversos missatges per arribar als diferents col·lectius amb els quals la institució treballa. Aquests materials s’adaptaran als diferents formats de la planificació de mitjans de 3Cat i els propis de la institució. Per un tema d’optimització de recursos, es partirà d’una estructura comuna però es presentaran diferents situacions per adaptar els missatges als diferents segments de la població. S’inclou la proposta de situacions a produir, així com el llistat estimat de formats que s’hauran de lliurar de cada situació que és només una referència. Aquest llistat de format no és definitiu i pot patir modificacions o addicions donat la velocitat de canvi dels formats digitals i la possibilitat de canvis del pla de mitjans de 3Cat.

Expediente SGC-2024/88 · Síndic de Greuges de Catalunya

Licitación pública de servicios convocada por Síndic de Greuges de Catalunya (Barcelona). Con valor estimado de 14.000 € y presupuesto de 16.940 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-10-16. Expediente SGC-2024/88.

Importes y cifras

14.000 €
Valor estimado
16.940 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
SGC-2024/88
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Síndic de Greuges de Catalunya
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-10-11
Fin de presentación de ofertas
2024-10-16

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
DUNDER MIFFLIN PAPER COMPANY SL Adjudicado 9.900 € 2024-11-04

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Síndic de Greuges de Catalunya

Ver el órgano →