es preveu la millora i renovació de la xarxa de subministrament d'aigua en baixa, en els trams que es troben en més mal estat, i no poden complir la seva funció de conducció d'estalvi d'aigua, així com, els elements vinculats a la xarxa tals com vàlvules, escomeses i d'altres, provocat substancialment per haver esgotat el període de la seva vida útil, atenent que encara hi havia trams de fibrociment i demés canonades antigues.
Expediente Expedient 58/2023 · Ajuntament de Meranges
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Meranges (Cataluña). Con valor estimado de 96.116 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-03. Expediente Expedient 58/2023.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- Expedient 58/2023
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Meranges
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-20
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-03
Códigos CPV
- 45232150Trabajos relacionados con tuberías de distribución de agua
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-20 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Meranges
Ver el órgano →- Construcció de Passarel·la Tarterès ResueltaPublicada: 2024-08-01