És objecte d'aquest contracte l’adquisició d’una furgoneta per al Fons Mallorquí de Cooperació.
Expediente 14/2026 · Presidencia de Fons Mallorquí de Solidaritat i Cooperació
Licitación pública de suministros convocada por Presidencia de Fons Mallorquí de Solidaritat i Cooperació (Mallorca). Con valor estimado de 35.110 € y presupuesto de 42.484 € (IVA incluido). Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-07. Expediente 14/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 14/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Presidencia de Fons Mallorquí de Solidaritat i Cooperació
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Mallorca
Fechas clave
- Publicación
- 2026-06-23
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-07-07
- Disponibilidad de documentos
- 2026-07-07
Códigos CPV
- 34000000Equipos de transporte y productos auxiliares
- 34144900Vehículos eléctricos
Criterios de adjudicación
| Tipo | Criterio | Peso |
|---|---|---|
| Cuantificables Automáticamente | Millorade l'oferta econòmica, fins a 80 punts | 80.0 |
| Cuantificables Automáticamente | Ampliació dels dos jocs de claus del vehicle, fins a 5 punts. | 5.0 |
| Cuantificables Automáticamente | Termini de garantia, fins a 15 punts. | 15.0 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Pliegos | 2026-06-23 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-06-23 |
Ubicación geográfica
- Islas Baleares, Islas Baleares
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Presidencia de Fons Mallorquí de Solidaritat i Cooperació
Ver el órgano →- “Realització i organització de jornades de formació i intercanvi d’experiències a Kairouan (Tunísia) per a dones i responsables municipals, amb l’objectiu de reforçar competències en igualtat de gènere i gestió sostenible de l’aigua. ResueltaPublicada: 2025-08-28
- L'objecte d’aquest acord marc (AM) és seleccionar tres proveïdors per a la prestació del servei d’agències de viatges, per al Fons Mallorquí, que inclou: La gestió de les reserves, l’emissió, la modificació, l’anul·lació, si s’escau, i el lliurament de bitllets de transport aeri, terrestre i marítim, tant a nivell nacional com internacional. AdjudicadaPublicada: 2025-08-14
- L'objecte d’aquest acord marc (AM) és seleccionar tres proveïdors per a la prestació del servei d’agències
de viatges, per al Fons Mallorquí, que inclou:
La gestió de les reserves, l’emissió, la modificació, l’anul·lació, si s’escau, i el lliurament de bitllets
de transport aeri, terrestre i marítim, tant a nivell nacional com internacional. ResueltaPublicada: 2025-05-02