El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

En el Servei Municipal d'Esports, apart dels pavellons, piscines, camps de futbol i pistes esportives municipals, hi han altres equipaments menors dispersos per tot el municipi i molt nombrosos que també formen part de l’espai esportiu del municipi de Girona. Son les pistes de petanca i botxes, taules de tennis exteriors, parcs de cal·listènia, parcs de salut, pistes d’skate, rocòdroms i taules d’escacs exteriors. Aquests equipaments, per la seva naturalesa, no tenen un servei de vigilància continuada i el seu bon funcionament és més difícil de controlar. Alguns desperfectes ocasionats queden sense ser advertits i altres són comunicats al Servei Municipal d’Esports pels ciutadans o usuaris dels mateixos. Per poder tenir en òptimes condicions aquests espais esportius cal realitzar una revisió i avaluació específica a fi de garantir l’òptim funcionament d’aquestes instal·lacions. Cal tenir una informació adequada d’aquests espais esportius per saber si s’adapten a las normatives europees UNE-EN requerides per l’Asociación Española de Normalización. Un cop revisats i avaluats aquets espais esportius, es tindrà una eina vàlida per a dur a terme un programa de reparació, manteniment i posta a punt de cadascun d’aquests equipaments.

Expediente 2024050639 · Ajuntament de Girona

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Girona (Girona). Con valor estimado de 2.996 € y presupuesto de 3.626 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-12-09. Expediente 2024050639.

Importes y cifras

2.996 €
Valor estimado
3.626 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
2024050639
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Girona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2024-11-29
Fin de presentación de ofertas
2024-12-09

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Park's 3000 SLU Adjudicado 2.996 € 2024-12-13

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Girona

Ver el órgano →