El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Els dies 1, 2 i 3 d’octubre de 2025, la ciutat de Viladecans acollirà la 17a Trobada de la Red de Ciudades Educadoras (RECE), una trobada de referència a escala estatal en l'àmbit de les polítiques educatives locals (https://receviladecans.cat). La trobada reunirà unes 400 persones participants de ciutats de tota Espanya, entre els quals hi haurà autoritats, tècnics i experts en educació per reflexionar sobre les estratègies educatives a desenvolupar des del territori. Amb motiu d’aquest esdeveniment, es fa necessària la contractació d’un servei de creativitat i disseny del diferents materials comunicatius: - Disseny, adaptacions i arts finals de peces de comunicació per informar a la ciutadania de l’acollida de la trobada: Opis, anuncis de premsa, bàner per al web Viladecans.cat i peces per a xarxes socials. - Disseny, adaptacions i arts finals de peces per a cartelleria i senyalització d’espais de la trobada. - Disseny, adaptacions i arts finals d’elements per a escenografia i decoració d’espais (corporis, attrezzo, etc.) - Disseny, adaptacions i arts finals d’altres materials (samarretes, ampolles, etc.) El congrés té una identitat pròpia a partir de la qual caldrà treballar tot el material. La imatge de la trobada conforma una ciutat que treballa per l’abandonament escolar 0, la missió en la qual està treballant Viladecans i que té per objectiu assolir-la al 2030. A més, inclou diferents escenes que representen les tres xarxes temàtiques que abordarà el congrés: • La inclusió, pilar de la ciutat educadora (liderada per les ciutats de Màlaga i Sevilla) • Educació i cultura. Estratègies per a la construcció d’una ciutat inclusiva/comunitat per al desenvolupament d’una ciutadania crítica i creativa (liderada per Granollers) • Nenes, nens i adolescents: transformant la seva ciutat (liderada per Rivas Vaciamadrid)

Expediente 74/2025/CMSERV2 · Ajuntament de Viladecans

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Viladecans (Barcelona). Con valor estimado de 14.959 € y presupuesto de 18.100 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-07-15. Expediente 74/2025/CMSERV2.

Importes y cifras

14.959 €
Valor estimado
18.100 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
74/2025/CMSERV2
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Viladecans
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-07-04
Fin de presentación de ofertas
2025-07-15

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
MOORNING COOL THINGS Adjudicado 13.460 € 2025-07-25

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Viladecans

Ver el órgano →