El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

El Serveis i instal·lació i el seu subministrament d’una lona per a la façana de de l’Escola de Música i Dansa d’Esparreguera de grans dimensions, de mides 6,20 x 10 metres, de lona microperforada de 400/450 impresa amb tintes ecosolvents. La lona ha de comptar amb reforç perimetral i ollals per a la seva col·locació + els ganxos elàstics per a la subjecció en el recobriment metàl·lic de la façana. Ha de seguir al màxim la fidelitat de les lones ja instal·lades. L’ajuntament proporcionarà la imatge a imprimir a la lona. La instal·lació de la lona serà a una alçada de 15 metres a la façana del carrer Cavallers de l’Escola de Música i Dansa. Es requerirà que l’empresa compti amb un sistema d’elevació Camió grua de 15/20 metres.

Expediente 1411-10175/2025 · Ajuntament d'Esparreguera

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament d'Esparreguera (Barcelona). Con valor estimado de 2.500 € y presupuesto de 3.025 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-10-27. Expediente 1411-10175/2025.

Importes y cifras

2.500 €
Valor estimado
3.025 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
1411-10175/2025
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament d'Esparreguera
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-10-20
Fin de presentación de ofertas
2025-10-27

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Global Solutions 2014, S.L. Adjudicado 2.150 € 2025-11-26

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament d'Esparreguera

Ver el órgano →