El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

El Servei Municipal de Joventut de l’Ajuntament de Tarragona (Tarragona Jove) necessita la Contractació de serveis de dinamització i monitoratge de les activitats del cicle CIANTURA, programa d’activitats i experiències per a joves al medi natural en el marc de del programa de temps per cures i visibilitat de les xarxes municipals de suport i corresponsabilitat. Temps per Cures, és un programa que ofereix serveis de cura puntual gratuïts per a joves de 0 a 16 anys, liderat per l'Ajuntament de Tarragona, impulsat pel Departament d'Igualtat i Feminismes de la Generalitat de Catalunya i finançat per la iniciativa Corresponsables del Ministeri d'Igualtat

Expediente 2025/3173-G626_1 · Ajuntament de Tarragona

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Tarragona (Tarragona). Con valor estimado de 3.600 € y presupuesto de 3.960 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-09-25. Expediente 2025/3173-G626_1.

Importes y cifras

3.600 €
Valor estimado
3.960 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
2025/3173-G626_1
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Tarragona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2025-09-18
Fin de presentación de ofertas
2025-09-25

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Associació Village Activitats Juvenils Adjudicado 3.150 € 2025-10-03

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Tarragona

Ver el órgano →