El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

El servei és el de gestionar la logística de la tramesa dels recursos d’aprenentatge i altres materials físics segons es descriu en els Plecs. Aquesta gestió passa per poder emmagatzemar l’estoc i la realització dels enviaments als respectius destinataris.

Expediente HSE00007/2025 · Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Licitación pública de servicios convocada por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Con valor estimado de 328.848 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-04-08. Expediente HSE00007/2025.

Importes y cifras

328.848 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
HSE00007/2025
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
6 meses

Fechas clave

Publicación
2025-03-10
Fin de presentación de ofertas
2025-04-08

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Servei Logistic Integral de la tramesa dels Recursos d´Aprenentatge de la Universitat Oberta de Catalunya.
2 Servei de logística integral: emmagatzematge i posada a disposició dels clients i distribuïdors del fons editorial i de les novetats de l’Editorial UOC de la Universitat Oberta de Catalunya

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
DISNET, SISTEMAS DE DISTRIBUCIÓN, S.A. · Lote 1 Formalizado 40.600 € 2025-08-14
DISNET, SISTEMAS DE DISTRIBUCIÓN, S.A. · Lote 2 Formalizado 32.985 € 2025-08-14

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-03-10
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-09-01
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-09-01
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-09-01
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-09-01

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Ver el órgano →