El Vínculo El Vínculo.
Publicada

El servei de neteja ordinària de les zones comunes de les seus de les brigades del servei de Xarxa Viària i Monuments, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques.

Expediente 2026/8297 · Diputació de Girona

Licitación pública de servicios convocada por Diputació de Girona (Cataluña). Con valor estimado de 110.603 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-13. Expediente 2026/8297.

Importes y cifras

110.603 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
2026/8297
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Diputació de Girona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2026-07-29
Fin de presentación de ofertas
2026-08-13

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Lot 1: servei de neteja de les brigades del Gironès i l’Alt Empordà: Servei de neteja ordinària de les zones comunes de les seus de les brigades del servei de Xarxa Viària i Monuments situades al Gironès i l’Alt Empordà, d’acord amb els requisits i les
2 Lot 2: servei de neteja de les brigades de la Garrotxa i el Ripollès: Servei de neteja ordinària de les zones comunes de les seus de les brigades del servei de Xarxa Viària i Monuments situades a la Garrotxa i el Ripollès, d’acord amb els requisits i l

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-07-29

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Diputació de Girona

Ver el órgano →