El Vínculo El Vínculo.
ResueltaFinanciación UE

El servei de direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut en fase d'execució de les obres del Projecte de rehabilitació de façanes, coberta i implantació de plaques fotovoltaiques del mercat municipal de Sant Carles de Granollers. Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència - Finançat per la Unió Europea Next Generation EU - Divisió en l ots : ☒ SÍ ☐ NO • L OT 1: Direcció d'obra del Projecte executiu de rehabilitació, façanes, coberta i implantació de plaques fotovoltaiques del Mercat municipal de Sant Carles. Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència - Finançat per la Unió Europea Next Generation EU • LOT 2 : Coordinació de seguretat i salut de les obres del Projecte executiu de rehabilitació, façanes, coberta i implantació de plaques fotovoltaiques del Mercat municipal de Sant Carles. Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència - Finançat per la Unió Europea Next Generation EU

Expediente 2024/052 (65/2024/CONT) · Ajuntament de Granollers

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Granollers (Barcelona). Con valor estimado de 20.000 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-06-19. Expediente 2024/052 (65/2024/CONT).

Importes y cifras

20.000 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
2024/052 (65/2024/CONT)
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Granollers
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-06-04
Fin de presentación de ofertas
2024-06-19

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 LOT 1: Direcció d''obra del Projecte executiu de rehabilitació, façanes, coberta i implantació de plaques fotovoltaiques del Mercat municipal de Sant Carles. Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència - Finançat per la Unió Europea Next Generation EU
2 LOT 2: Coordinació de seguretat i salut de les obres del Projecte executiu de rehabilitació, façanes, coberta i implantació de plaques fotovoltaiques del Mercat municipal de Sant Carles. Finançat per la Unió Europea NextGenerationEU

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
EDDAB arquitectura, SLP · Lote 1 Formalizado 12.397 € 2024-07-18
BSP SERVICIOS DE CONSULTORIA TECNICA, S.L · Lote 2 Formalizado 3.000 € 2024-07-18

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-06-04
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-18
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-18
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-07-22
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-07-22

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Granollers

Ver el órgano →