El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

El servei consistirà en la realització del manteniment elèctric i mecànic de les instal·lacions de la cogeneració de l’EDAR de Reus. Les instal·lacions de cogeneració inclouen el motor de biogàs, els equips i instal·lacions auxiliars, així com la instal·lació elèctrica, automatismes i instrumentació. Els servei inclourà els mitjans personal i els subministraments necessaris per portar a terme de forma eficaç el manteniment preventiu i correctiu integral de la planta de cogeneració. És l'objecte d’aquesta licitació la contractació del servei de manteniment elèctric i mecànic de les instal·lacions de cogeneració de biogàs de l’EDAR (AT24388), que promou la divisió Aigües de Reus, de Reus Serveis Municipals SA, d’acord a les especificacions tècniques recollides al plec de clàusules administratives particulars (PCAP) i al plec de prescripcions tècniques particulars (PPTP) publicats en la licitació.

Expediente AT24388 · Reus Serveis Municipals, S.A.

Licitación pública de servicios convocada por Reus Serveis Municipals, S.A. (Tarragona). Con valor estimado de 369.227 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-01-22. Expediente AT24388.

Importes y cifras

369.227 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
AT24388
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Reus Serveis Municipals, S.A.
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
4 años
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2024-12-10
Fin de presentación de ofertas
2025-01-22

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
DEKLAR SOLUTIONS, SL Formalizado 291.903 € 2025-03-26

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-12-10
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-03-04
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-03-26

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Reus Serveis Municipals, S.A.

Ver el órgano →