El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

El Pla Educatiu d’Entorn (PEE) és una iniciativa oberta de cooperació educativa entre l’Ajuntament de Castelldefels i el Departament d’Educació de la Generalitat que té com a objectiu aconseguir l’èxit educatiu de tot l’alumnat i contribuir a la cohesió social mitjançant l’equitat, l’educació intercultural, el foment de la convivència i l’ús de la llengua catalana. El Pla Educatiu d’Entorn s’adreça a tot l’alumnat, i a tota la comunitat educativa, però amb una especial sensibilitat als sectors socials més desafavorits. Una de les línies d’intervenció del Pla Educatiu d’Entorn és posar en marxa una sèrie d’actuacions d’incentivació i suport a l’alumnat encaminades a proporcionar recursos per a la millora dels aprenentatges. Aquestes actuacions consisteixen a oferir tallers de suport a l’èxit educatiu a l‘alumnat de primària i a l’alumnat de secundària.

Expediente CONTRACTACIO-SERV/2024000031 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de otros convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 637.466 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-05-14. Expediente CONTRACTACIO-SERV/2024000031.

Importes y cifras

637.466 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
CONTRACTACIO-SERV/2024000031
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Otros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-04-29
Fin de presentación de ofertas
2024-05-14

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Prestació del servei de tallers de suport a l’èxit educatiu per l’alumnat de primària.
2 Prestació del servei de tallers de suport a l’èxit educatiu per l’alumnat de secundària

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
FUNDACIÓ CATALANA DE L'ESPLAI · Lote 1 Formalizado 116.871 € 2024-09-01
Nascor Formación, SLU · Lote 2 Formalizado 129.412 € 2024-09-01

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-04-29
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-29
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-29
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-08-29
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-08-29

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →