El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

El dia 4 de desembre de 2025 amb motiu del Dia internacional del Voluntariat, l’Ajuntament de Castelldefels celebra el Sopar d’Entitats de Castelldefels. Es tracta d'un acte de reconeixement i agraïment a les entitats, que es realitza en format de sopar còctel per tal de facilitar un espai relacional amb un clima càlid i acollidor. De fer es tracta d’una velada amb un sopar d’ aperitius freds i calents per acabar amb dolços. El servei inclou el material de servei i cuina, mobiliari i personal.

Expediente PART 2025/22702 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de concesión de servicios convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 12.000 € y presupuesto de 12.000 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-11-11. Expediente PART 2025/22702.

Importes y cifras

12.000 €
Valor estimado
12.000 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
PART 2025/22702
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Concesión de Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-11-04
Fin de presentación de ofertas
2025-11-11

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
MINGO GASTRONOMIA SL Formalizado 9.300 € 2025-12-04

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →