El Vínculo El Vínculo.
Publicada

El dia 19 de desembre de 2025, a l’Ajuntament de Reus se li va notificar la resolució definitiva de la concessió de la senda financera del Fons Europeu de Desenvolupament Local (FEDER) al Pla d’Actuació Integrat (PAI) de L’Estratègia de Desenvolupament Integrat Local (EDIL) de Reus “Carrilet: revitalització i connexió urbana del sud de la ciutat”, per la qual s’assigna a la ciutat 6.018.821 €, amb una taxa de cofinançament del 40%. És objecte del present contracte la prestació del servei d’assistència tècnica en l’arrencada del projecte, en la configuració de les bases de la governança per al seu seguiment, en base a les següents actuacions: 1. suport tècnic en la revisió i adaptació del PAI 2. treballs inicials, necessaris i obligatoris per a l’activació del PAI 3. assessorament especialitzat en la posada en marxa del PAI

Expediente CONSER-0413/2025 · Ajuntament de Reus

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Reus (Tarragona). Con valor estimado de 14.940 € y presupuesto de 18.077 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-01-09. Expediente CONSER-0413/2025.

Importes y cifras

14.940 €
Valor estimado
18.077 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
CONSER-0413/2025
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Reus
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2025-12-30
Fin de presentación de ofertas
2026-01-09

Códigos CPV

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Reus

Ver el órgano →