El Vínculo El Vínculo.
PublicadaContrato SARA

El contracte té per objecte la realització d’una campanya de caracterització analítica dissenyada amb criteris d’optimització de costos, que es realitzarà en compliment de les obligacions normatives que resulten del Pla de Sanejament de Catalunya i del Protocol entre l'Agència Catalana de l'Aigua (ACA) i l'Agència de Residus de Catalunya, pel qual s'aprova el procediment de seguiment de la concentració de metalls pesants en el fang de les EDAR urbanes destinades a valorització agronòmica. La caracterització analítica l’ha de dur a terme un laboratori certificat amb la ISO 17025 relativa a l’anàlisi de la matriu fang i ha d’estar acreditat per la Oficina d’Habilitació d’Entitats Col·laboradores en aquest àmbit: LA-AIG, camp LAE-L, de llots de depuradora.

Expediente CTN2600344 · Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

Licitación pública de servicios convocada por Agència Catalana de l'Aigua (ACA) (Cataluña). Con valor estimado de 378.566 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-10-02. Expediente CTN2600344.

Importes y cifras

378.566 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CTN2600344
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Agència Catalana de l'Aigua (ACA)
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2026-08-31
Fin de presentación de ofertas
2026-10-02

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-08-31
DOUE Anuncio de Licitación 2026-08-31

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

Ver el órgano →