El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

El Consell Comarcal del Baix Ebre vetlla per la seguretat dels usuaris a les vies verdes de la comarca. Els traçats de la Val de Zafan i del Carrilet de la Cava disposa de trams protegits amb barana de fusta formada per pals horitzontals i verticals rodons amb tractament per l’exterior de 3 altures per evitar l'accés de vehicles a motor. Actualment hi ha molts trams on aquests pals estan podrits, trencat o en mal estat pel pas del temps. S’ha de fer una actuació de reposició de pals a molts trams de barana. Les dades d'usos al Camí Natural- Via Verda de la Val de Zafan al tram del Baix Ebre, durant l’any 2022 han estat de 412.781 usos, destacant un augment del 40% respecte a l’any anterior en el tram de Tortosa-Roquetes. L’objecte del contracte és el subministrament d’una quantitat estimada de 1.200 pals de fusta rodona amb tractament autoclau nivell 4 segons la norma UNE-EN 335 per a exterior per a barana de 250 cm de llargada i 8 cm de diàmetre i el subministrament d’una quantitat estimada de 400 pals de fusta rodona amb tractament autoclau nivell 4 segons la norma UNE-EN 335 acabat amb punta de 200 cm de llargada i 10 cm de diàmetre i el seu trasllat i descàrrega fins al magatzem de la seu del Consell Comarcal del Baix Ebre.

Expediente 3147/2023 · Consell Comarcal del Baix Ebre

Licitación pública de suministros convocada por Consell Comarcal del Baix Ebre (Tarragona). Con valor estimado de 17.372 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-27. Expediente 3147/2023.

Importes y cifras

17.372 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
3147/2023
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Consell Comarcal del Baix Ebre
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Duración del contrato
2 meses
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2023-11-13
Fin de presentación de ofertas
2023-11-27

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
TABLEROS CADO,SL Adjudicado

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-11-13
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-12-11

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Consell Comarcal del Baix Ebre

Ver el órgano →