El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

El Centre Municipal de Promoció Econòmica Can Calderon desenvolupa un seguit de programes i serveis que pretenen fomentar l’ocupació i la formació, així com donar suport a les empreses i als nous emprenedors que vulguin obrir el seu negoci. Aquest any es planteja la contractació d'una empresa de serveis que ens ajudi a redissenyar i redefinir el que serà el nou espai de Promoció Econòmica d’aquí en endavant, amb l'objectiu de crear un entorn de treball flexible i adaptat a les necessitats actuals i futures tant de les persones treballadores del centre com de les diferents persones usuàries que participen. Aquest projecte permetrà optimitzar l'ús de l'espai, fomentant tant la productivitat com el benestar dels treballadors.

Expediente 74/2024/CMSERV2 · Ajuntament de Viladecans

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Viladecans (Barcelona). Con valor estimado de 10.000 € y presupuesto de 12.100 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-07-16. Expediente 74/2024/CMSERV2.

Importes y cifras

10.000 €
Valor estimado
12.100 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
74/2024/CMSERV2
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Viladecans
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-07-05
Fin de presentación de ofertas
2024-07-16

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
GRUP DE PROMOCIÓ I DISSENY EFEBE, S.L. Adjudicado 9.700 € 2024-07-31

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Viladecans

Ver el órgano →