El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

El Casal municipal és un equipament municipal que es troba al carrer de la Planeta, 34 de Torrebesses. S'entén per servei de bar l'activitat encaminada a proporcionar al públic, mitjançant preu, begudes acompanyades o no de tapes i entrepans. El servei objecte de contractació també incorpora la utilització d'una terrassa per ampliar l’oferta del bar L’àmbit material de les prestacions objecte de concessió abasta: ▪ L'explotació del bar del Casal durant tot l’any, ▪ La conservació, neteja, vigilància i control del Casal, dels usuaris, i el cobrament de les entrades, si s’escau.

Expediente 179/2026 · Ajuntament de Torrebesses

Licitación pública de concesión de servicios convocada por Ajuntament de Torrebesses (Lleida). Con valor estimado de 12.500 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-06-26. Expediente 179/2026.

Importes y cifras

12.500 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
179/2026
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Torrebesses
Tipo de contrato
Concesión de Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Urgente
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2026-06-18
Fin de presentación de ofertas
2026-06-26

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Maria de la cruz Garchitorena Muniente Formalizado 9.000 € 2026-07-09

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-06-18
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-07-07
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-07-14

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Torrebesses

Ver el órgano →