El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Dotar al departament amb el subministrament del següent mobiliari urbà per ser instal·lats a la via pública: - Pilones escamotejables semi-automàtiques (24 unitats) - Molles inclusives de plàstic reciclat (10 unitats) - Paviment de llosetes de cautxú de 40 mm (100 m2) Tots els subministres seran nous a estrenar. Cal entendre que la marca, si s’escau, que acompanya la descripció de determinats articles és merament indicativa i s’ha d’entendre seguida de l ’expressió “o equivalent” d’acord amb el que disposa l’article 126.6 de la LCSP.Quan es faci referència a certificats de qualitat o norma UNE-EN, es reconeixeran certificats equivalents expedits per organismes establerts enqualsevol Estat membre de la Unió Europea i també s’acceptaran altres proves de mesura equivalents de garantia de la qualitat que presentin els empresaris. Les prestacions objecte de la present contractació hauran d’ajustar-se als requisits establerts en el present plec de clàusules administratives i en el plec de prescripcions tècniques particulars.

Expediente CONSUB-00186/2026 · Ajuntament de Reus

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Reus (Tarragona). Con valor estimado de 42.790 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-08. Expediente CONSUB-00186/2026.

Importes y cifras

42.790 €
Valor estimado
3
Lotes

Datos del expediente

Expediente
CONSUB-00186/2026
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Reus
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
3 meses
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2026-06-22
Fin de presentación de ofertas
2026-07-08

Códigos CPV

Lotes (3)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Subministrament de pilones escamotejables semi-automàtiques
2 Subministrament de molles inclusives de plàstic reciclat
3 Subministrament de paviment de llosetes de cautxú

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ADO CERRAMIENTOS METALICOS SA · Lote 1 Formalizado 34.320 € 2026-08-10
BENITO URBAN, S.L.U. · Lote 2 Formalizado 4.950 € 2026-08-11
HAPPYLUDIC PLAYGROUND AND URBAN EQUIPMENT, S.L. · Lote 3 Formalizado 3.520 € 2026-08-18

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-06-22
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-08-04
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-08-04
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-08-04
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-08-18
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-08-18
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-08-18

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Reus

Ver el órgano →