Dissenyar i pintar un mural de la revolució industrial i del llegat d'Antoni Gaudí a La Pobla de Lillet, al llarg del recorregut del Tren del Ciment cap als Jardins Artigas
Expediente 311/2026 · Ajuntament de La Pobla de Lillet
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de La Pobla de Lillet (Cataluña). Con valor estimado de 29.814 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Expediente 311/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 311/2026
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de La Pobla de Lillet
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Negociado sin publicidad
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-07-29
Códigos CPV
- 92311000Obras de arte
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| EDGAR GOAS BLANCO | Formalizado | 29.814 € | 2026-07-16 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-07-29 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2026-07-30 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de La Pobla de Lillet
Ver el órgano →- L'objecte del contracte és el subministrament de l'equipament cardiovascular i muscular per equipar el gimnàs, que haurà de ser lliurat a l'equipament pel qual està destinat, incloent en el preu el servei de transport, el muntatge i instal.lació. AdjudicadaPublicada: 2026-05-26
- El contracte tindrà com a objecte la concessió de l'explotació del complex esportiu de la piscina municipal de La Pobla de Lillet, que comprèn la realització dels següents serveis:
- Control d'accés i venda d'entrades
- Gestió econòmica del servei objecte de la concessió.
- Neteja de les instal.lacions de la piscina, vestidors i zona bar piscina
- Explotació del servei de bar AdjudicadaPublicada: 2026-03-23
- L'objecte del contracte són els treballs d'enderroc de 45 nínxols i la construcció de 30 nínxols a la secció A (15 nínxols) i secció B (15 nínxols) i una ossera al cementiri municipal.
També i faran treballs de manteniment i conservació al cementiri consistents en el sanejament i pintat de totes les seccions de nínxols i la substitució dels canals i baixants de fibrociment existents. AdjudicadaPublicada: 2025-09-08
- Obres d'arranjament i millora del camí que surt de La Pobla de Lillet (Barri Coromines) fins al monestir de Santa Maria de Lillet.
En el tram inicial del camí es volen arranjar i millorar 8 trencaaigües transversals de formigó que son molt fons, per on molts vehicles no hi poden passar perquè toquen en la serva part inferior, mantenint les escorrenties de la pluja.
El tram del camí del Monestir de Santa Maria de Lillet actualment no es troba pavimentat en la seva major part i te una amplada de 3,5 metres i una llargada de 1.400 metres, amb una superfície afectada a arranjar de 4.900 m2. Aquest tram es vol pavimentar tot amb asfalt i arranjar i formigonar tres trams de cunetes d'escorrentia d'aigües pluvials per garantir la seva durabilitat. AdjudicadaPublicada: 2025-05-29
- Millora i renovació de la xarxa en baixa del municipi de La Pobla de Lillet. Les actuacions projectades es centren principalment en els següents trams d'obra:
-Actuació 1: Substitució de les canonades de fibrociment del nucli antic. Els trams a substituir correponen als carrers Natzaret, Cerdanya, Nou, Callissa, Pontarró, Porxos, Jussà, Escorxador, Antoni Costa, Plaça Ramon d'Urtx, Plaça del Fort, Ctra. de Ripoll i Plaça Molí de la vila.
-Actuació 2: Subsititució de les canonades de fibrociment del barri de les Coromines. Els trams a substituir correponen als carrers Tercer de Coromines, Cinquè de Coromines, Setè de Coromines, Vuitè de Coromines i Cases Asland.
Les canonades actuals de fibrociment quedaran fora d'ús però no seran retirades, s'instal.laran noves canonades de polietilè d'alta densitat de forma paral.lela. AdjudicadaPublicada: 2025-05-29
- Subministrament i instal.lació de 6 ordinadors portàtils i 6 monitors d''acoblament per l''Ajuntament de La Pobla de Lillet i el posterior manteniment mitjançant la modalitat d''arrendament financer "Rènting" AdjudicadaPublicada: 2025-02-21