Disposar l’adhesió de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú a la segona pròrroga del contracte 2019.03-D1 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2019.03), per una durada de dotze mesos, a partir d’1 de juliol i aprovar la contractació del subministrament d’energia elèctrica dels punts de subministrament (CUPS) de titularitat de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú i dels seus ens instrumentals
Expediente 204/2023/eCONT · Ajuntament de Vilanova i la Geltrú
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Vilanova i la Geltrú (Barcelona). Con valor estimado de 2.217.408 €. Procedimiento derivado de acuerdo marco. Expediente 204/2023/eCONT.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 204/2023/eCONT
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Vilanova i la Geltrú
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Derivado de acuerdo marco
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2023-10-27
Códigos CPV
- 09310000Electricidad
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| ENDESA ENERGÍA S.L. | Formalizado | 1.952.200 € | — |
| IBERDROLA CLIENTES S.A.U. | Formalizado | 265.208 € | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2023-10-27 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2023-10-27 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2023-11-15 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2023-11-15 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
- Anulación Pliego
- Anulación Pliego
- Anulación Pliego
- Rectificación de Pliego
- Rectificación de Pliego
- Rectificación de Pliego
- 001 Acceptacio_del_contracte_lot_3_-_IBERDROLA_Signat.pdf
- 002 Document acceptació_lot 1_2_ENDESA_signat.pdf
- 015 Certificat_d_acord_adjudicació.pdf
- 015 Certificat_d_acord_adjudicació.pdf
- Pliego Prescripciones Técnicas
- Pliego Cláusulas Administrativas
- ANEXO I.docx
- Anexo IX.doc
- Anexo VI.doc
- Anexo VII.doc
- Anexo VIII.doc
- DEUC-2020-001609request.xml
Otras licitaciones de Ajuntament de Vilanova i la Geltrú
Ver el órgano →- Servei de càtering per diversos actes institucionals, jornades, congressos, inauguracions i d’altres activitats organitzades per l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú i l’Institut Municipal de Patrimoni Cultural. ResueltaPublicada: 2025-01-22
- Serveis en modalitat de subscripció, del terminal d’autoservei i d'auto-tramitació de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú ResueltaPublicada: 2025-01-22
- Servei d’assessoria jurídica per a persones estrangeres i retornades i de mobilitat internacional de l’ajuntament de Vilanova i la Geltrú. ResueltaPublicada: 2024-12-05
- Subministrament en règim de lloguer de línies de telefonia mòbil mitjançant targeta SIM, d’equips de comunicació GSM i enllaç mòbil, així com la seva instal·lació i manteniment, en els ascensors ubicats en edificis de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú, Institut Municipal d’Educació i Treball i Institut Municipal de Patrimoni Cultural. ResueltaPublicada: 2024-12-02
- Prestació dels serveis professionals de monitoratge per a desenvolupar tallers i activitats formatives al Centre Cívic Tacó i Local Social Armanyà, adreçats a la ciutadania de Vilanova i la Geltrú, en el marc del projecte comunitari Teixint Barri. ResueltaPublicada: 2024-11-27
- Subministrament i instal·lació d’equip frigorífic de la cambra de congelats del Mercat del Centre de Vilanova i la Geltrú. ResueltaPublicada: 2024-11-27
- Subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03). ResueltaPublicada: 2024-11-27
- Servei de manteniment preventiu del sistema de climatització ambiental (temperatura i humitat) Stulz instal·lat a l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú. ResueltaPublicada: 2024-11-26
- Servei de procuradoria per a l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú i de tots els seus ens dependents tant de dret públic com de dret privat, en els processos judicials, en els següents àmbits territorials:
a) Partit judicial de Vilanova i la Geltrú
b) Partit judicial de Barcelona
c) Partit judicial de Madrid ResueltaPublicada: 2024-11-22
- Subministrament d’equips informàtics i determinades llicències de programari basat en Acord Marc. ResueltaPublicada: 2024-11-22