El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Disposar l’adhesió de l’Ajuntament de Mollet del Vallès a l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2023.04.A03), Lot 1 baixa tensió fins a 15 KW (tarifa d’accés 2.0TD) i adjudicar el contracte basat de subministrament d’energia elèctrica dels punts de subministrament (CUPS) de l’Ajuntament de Mollet del Vallès, ordenats per tipus de subministrament.

Expediente COSU/26001_D · Ajuntament de Mollet del Vallès

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Mollet del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 256.859 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Expediente COSU/26001_D.

Importes y cifras

256.859 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
COSU/26001_D
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Mollet del Vallès
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Negociado sin publicidad
Sistema de contratación
Contrato basado en un Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-03-11

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
IBERDROLA CLIENTES S.A.U. Adjudicado 256.859 € 2026-03-02

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-03-11

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès

Ver el órgano →